We bieden je verschillende activiteiten waar je aan kunt deelnemen, zowel online als op locatie. Op deze pagina bekijk je opleidingsvideo’s en -presentaties, het aanbod verschilt per opleiding. Neem contact op met onze studenten, zij vertellen je graag vanuit hun eigen ervaring over de opleiding en het studeren aan de hogeschool.
Waar leiden we je voor op?
Wat je kunt verwachten bij de Ad Arts & Crafts?In deze video vertellen we jou van alles over de Ad-opleiding Arts & Crafts. Onder andere: wat een Associate degree is, welke vakken je krijgt, wat voor werk je kunt doen als je de opleiding hebt afgerond en waarom deze opleiding zo leuk is.
Een online presentatie door docent Yke Schotten over de opleiding Ad Arts & Crafts.
Kennis maken met de opleiding
KernprojectVakuitleg
Docent Irene geeft een kijkje in het beeldende vak 'Kernproject'
Student Journey Ad Arts & Crafts
In deze video maak je kennis met Eline en Timo. De een is net afgestudeerd, de ander net begonnen in het eerste jaar. Wat zijn hun ervaringen?
Onze studenten aan het woord
Online kennismaken met de opleiding Arts & CraftsStudente Laura vertelt over haar afstudeerproject voor de Ad opleiding Arts & Crafts.
'Met mijn collectie wilde ik een garderobe creëren voor niet alleen de dag van de bruiloft, maar ook daarna'
Toril vertelt over haar afstudeerproject voor de Ad opleiding Arts & Crafts. 'Hoe beinvloedt het interieur de gemoedstoestand van de mens met asielzoekers als specifieke doelgroep'
Koen vertelt over zijn afstudeerproject voor de Ad opleiding Arts & Crafts.
'Mijn afstudeerproject gaat over houtafval en cirulariteit'
Sneak Peek Graduation Show Arts & Crafts
Het jaarlijkse evenement waar iedere student en docent naar uitkijkt: The Graduation Show. Met de associate degree op zak zetten de studenten hun eerste stappen in de wereld van mode, sieraad, product, intereur, lifestyle en verpakkingsontwerp. Dat zijn een heleboel disciplines, en een heleboel studenten met heel verschillende projecten. Wat hen verbindt is waar de Ad Arts & Crafts voor staat; vernieuwing, experiment, ambacht en ondernemerschap. Hun werk geeft richting aan de toekomst van hun vakgebied. In deze video kijk je mee met hun graduationshow.
Rondleiding op locatie Museumpark
Ontdek waar je straks gaat studerenIn deze vlog laat onze student Talha zijn vijf favoriete plekken zien op locatie Museumpark. Nieuwsgierig? bekijk de vlog!