Op zoek naar een bijbaan met impact? Join the student crew!
Wil jij je inzetten voor inclusie én betaald werken aan toffe projecten? INCLUDED zoekt studenten met talent! Of je nu schrijft, filmt, fotografeert, illustreert of events organiseert: we kunnen jouw skills goed gebruiken.
INCLUDED is er voor en door studenten, dus we vinden het belangrijk om hen ook écht te betrekken bij wat we doen. Jouw ideeën, stem en creativiteit zijn onmisbaar in ons werk.
We zijn op zoek naar:
π₯ Content creators
Ben jij creatief met beeld en goed in het maken van content voor bijvoorbeeld Instagram Reels? Heb je oog voor maatschappelijke thema’s zoals inclusie, onderwijs, discriminatie en validisme? En durf je daarbij zelf ook zichtbaar te zijn in beeld? Dan zoeken we jou! We zoeken makers die met korte, krachtige content impact willen maken en gevoel hebben voor storytelling en bereik.
π Event medewerkers
Help mee bij het organiseren van evenementen die bijdragen aan inclusie op de hogeschool. Je helpt bij op- en afbouw, praktische ondersteuning tijdens het event en zorgt samen met het team voor een fijne sfeer. Je hoeft geen ervaring te hebben, als je maar enthousiast bent en graag de handen uit de mouwen steekt.
π Je hoeft niet te kiezen. Lijkt het je leuk om zowel content te maken als mee te helpen bij events? Laat het weten, dan bespreken we wat er mogelijk is..
Wat krijg je ervoor terug?
β
Een flexibele bijbaan die je goed kunt combineren met je studie. Je werkt op basis van je beschikbaarheid en in overleg met het team.
β
Je wordt onderdeel van onze student crew, een diverse groep gezellige en gedreven studenten met een passie voor inclusie
β
Je krijgt betaald voor je inzet
β
Er is volop ruimte voor eigen ideeën en projecten
β
We komen twee keer per maand samen tijdens de crew meetings om te brainstormen, elkaar te updaten en lopende plannen af te stemmen
Klinkt dit als iets voor jou?
Stuur dan een korte motivatie naar included@hr.nl, dan nemen we contact met je op!