Studenttevredenheid is voor Hogeschool Rotterdam een belangrijke indicator om de kwaliteit van onze opleidingen en de hogeschool in zijn totaliteit te meten.
Het is belangrijk dat studenten zich thuis voelen bij Hogeschool Rotterdam en tevreden zijn over de kwaliteit die de hogeschool over de volle breedte van het onderwijs levert. De NSE geeft studenten de gelegenheid om zich hierover uit te spreken en biedt Hogeschool Rotterdam vervolgens de mogelijkheid om de kwaliteit nog verder te verbeteren.
De enquête op Hogeschool Rotterdam loopt van woensdag 13 januari t/m zondag 6 maart. De uitkomsten zijn op 12 mei beschikbaar. Dit jaar zal er (nog) meer aandacht besteed worden aan het terugkoppelen van de resultaten en eventuele verbeterplannen aan studenten.
De Nationale Studenten Enquête valt onder de verantwoordelijkheid van Stichting Studiekeuze123. Deze stichting is een initiatief van de studentenorganisaties (ISO, LSVb) en de onderwijskoepels (HBO-raad, VSNU en NRTO). Onderzoeksbureau GfK Intomart voert de enquête uit in opdracht van Studiekeuze123.
Meer informatie vind je op www.nse.nl