Menu
    English

    Vergroten zichtbaarheid

    Het communiceren van je opbrengsten of producten uit onderzoek is een belangrijk onderdeel van het onderzoeksproces en van de doorwerking van je onderzoek.

    Er zijn vele manieren denkbaar wat betreft het communiceren over je ondezoek, bijvoorbeeld via: (Deirdre vragen)

    • vb
    • vb
    • vb
    •  

    Doorwerking

    Het doel van praktijkgericht onderzoek is om met nieuwe kennis iets in beweging te zetten en doorwerking te realiseren in de beroepspraktijk en samenleving, het onderwijs en het onderzoeksdomein. Dit noemen we doorwerking. Aan de hand van indicatoren kun je inzicht krijgen in het resultaat van de doorwerking van je onderzoek.

    Blok email

    ORCID

    De bijdragen van een onderzoeker aan een publicatie is soms lastig te herkennen. Onderzoekers kunnen namelijk dezelfde naam hebben, maar een naam kan ook veranderen (zoals bij een huwelijk). Daarnaast kan inconsistent gebruik van voornaamafkortingen en verschillende schrijfwijzen er ook voor zorgen dat een onderzoeker moeilijk te herkennen is. Een ORCID (Open Researcher and Contributor ID) is een PID die een oplossing voor dit probleem biedt. Een onderzoeker moet zelf een ORCID aanvragen.

    BLOK link ORCID aanvragen

    Inloggen