Lectoren

Feeling met de beroepspraktijk

De lectoren van Hogeschool Rotterdam leveren een belangrijke bijdrage aan kennisontwikkeling en kennisverspreiding.

Aan de onderzoekslijnen van de kenniscentra zijn lectoren verbonden, onderzoeksleiders en onderzoekers. De lectoren zijn bekwaam in een specialistisch vakgebied. Zij combineren hun werk voor de onderzoekslijn vaak met een aanstelling elders. Op die manier weten ze goed wat er in de beroepspraktijk speelt. Deze en andere ervaringen én hun kennis zetten ze in om innovatie in de praktijk te stimuleren en te faciliteren. Als ondernemer of publieke instelling kunt u de lectoren inschakelen voor onderzoek en advies.

Programmadirecteuren

RDM Kees Joosten
Zorginnovatie Marleen Goumans
Creating 010 Florian Cramer
Talentontwikkeling Frans Spierings
Innovatief Ondernemerschap Guy Bauwen 

Overzicht lectoren

  • Nana Adusei-Poku

    Nana Adusei-Poku

     

    Kenniscentrum: Creating 010
    Lector Culturele Diversiteit
    n.a.s.adusei.-poku@hr.nl

  • Prof. dr. ing. Guy A. Bauwen

    Prof. dr. ing. Guy A. Bauwen

     

    Kenniscentrum: Innovatief Ondernemerschap
    Lector Entrepreneurship & Business Innovation
    g.a.bauwen@hr.nl

  • Ton Bakker

    Ton Bakker

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Functiebehoud bij Ouderen in Levensloopperspectief
    a.j.e.m.bakker@hr.nl

  • Hugo Bongers

    Hugo Bongers

     

    Kenniscentrum: Creating 010

    h.c.bongers@hr.nl

  • Dr. Mieke Cardol

    Dr. Mieke Cardol

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Disability Studies, Diversiteit in Participatie
    m.cardol@hr.nl

  • Dr. ir. Sunil Choenni

    Dr. ir. Sunil Choenni

     

    Kenniscentrum: Creating 010

    r.choenni@hr.nl

  • Dr. Florian Cramer

    Dr. Florian Cramer

     

    Kenniscentrum: Creating 010

    j.j.f.cramer@hr.nl

  • Connie M. Dekker - van Doorn RN, MSc

    Connie M. Dekker - van Doorn RN, MSc

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Evidence Based Care in Nursing
    c.m.dekker-van.doorn@hr.nl

  • Ir. Anne van Delft

    Ir. Anne van Delft

     

    Kenniscentrum: Innovatief Ondernemerschap
    Lector International Business
    a.f.w.van.delft@hr.nl

  • Duzan Doepel, MArch

    Duzan Doepel, MArch

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Sustainable Architecture and Urban (Re)Design
    d.r.doepel@hr.nl

  • Ir. Freek den Dulk

    Ir. Freek den Dulk

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Sustainable Energy

  • Prof. dr. Peter Ester

    Prof. dr. Peter Ester

     

    Kenniscentrum: Innovatief Ondernemerschap
    Lector Arbeidsmarktvraagstukken
    p.ester@hr.nl

  • Dr. Amos van Gelderen

    Dr. Amos van Gelderen

     

    Kenniscentrum: Talentontwikkeling
    Lector Taal
    a.j.s.van.gelderen@hr.nl

  • Dr. Marleen Goumans

    Dr. Marleen Goumans

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Samenhang in de Ouderenzorg
    m.j.b.m.goumans@hr.nl

  • Dr. ir. Rutger de Graaf

    Dr. ir. Rutger de Graaf

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Stad & Water - Adaptief Bouwen
    r.e.de.graaf@hr.nl

  • Arjan Karssenberg

    Arjan Karssenberg

     

    Kenniscentrum: RDM
    Associate Lector Sustainable Architecture and Urban Design
    a.j.karssenberg@hr.nl

  • Dr. Ellen Klatter

    Dr. Ellen Klatter

     

    Kenniscentrum Talentontwikkeling
    Lector Versterking Beroepsonderwijs
    e.b.klatter@hr.nl

  • Ir. Ad de Kok DBA

    Ir. Ad de Kok DBA

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Groene Grondstoffen
    a.c.g.de.kok@hr.nl

  • Drs. Anne van der Kooi

    Drs. Anne van der Kooi

     

    Kenniscentrum: Talentontwikkeling
    Lector Brede School
    a.van.der.kooi@hr.nl

  • Dr. Chris Kuiper

    Dr. Chris Kuiper

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Participatie
    c.h.z.kuiper@hr.nl

  • Dr. Jacomine de Lange

    Dr. Jacomine de Lange

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Transities in Zorg
    j.de.lange@hr.nl

  • Ir. Marcel Ludema

    Ir. Marcel Ludema

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Logistics
    m.w.ludema@hr.nl

  • Dr. Mariëtte Lusse

    Dr. Mariëtte Lusse

     

    Kenniscentrum Talentontwikkeling
    Lector Ouders in Rotterdam Zuid
    m.e.a.lusse@hr.nl

  • Dr. Maaike Lycklama à Nijeholt

    Dr. Maaike Lycklama à Nijeholt

     

    Kenniscentrum: Innovatief Ondernemerschap
    Lector Finance & Business Innovation
    m.p.lycklama.a.nijeholt@hr.nl

  • Dr. Arne Maas

    Dr. Arne Maas

     

    Kenniscentrum: Innovatief Ondernemerschap
    Lector Marketing & Innovation
    a.maas@hr.nl

  • Ir. Kees Machielse

    Ir. Kees Machielse

     

    Kenniscentra: RDM
    Lector Transitiemanagement
    c.machielse@hr.nl

  • Drs. Harald Miedema

    Drs. Harald Miedema

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Arbeid en Gezondheid
    h.s.miedema@hr.nl

  • Dr. Ingrid Mulder

    Dr. Ingrid Mulder

     

    Kenniscentrum: Creating 010

    i.j.mulder@hr.nl

  • Dr. ir. Gert-Joost Peek

    Dr. ir. Gert-Joost Peek

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Gebiedsontwikkeling en Transitiemanagement
    g.peek@hr.nl

  • Dr. ir. Henk Pelt

    Dr. ir. Henk Pelt

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Proces Intensificatie
    h.l.pelt@hr.nl

  • Dr. ir. ing. Kees Pieters

    Dr. ir. ing. Kees Pieters

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Informatie in de Haven
    c.p.pieters@hr.nl

  • Dr. drs. ir. Christoph Maria Ravesloot

    Dr. drs. ir. Christoph Maria Ravesloot

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Innovatie Bouwproces en Duurzaamheid
    c.m.ravesloot@hr.nl

  • Ir. Frank Rieck

    Ir. Frank Rieck

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Future Mobility
    f.g.rieck@hr.nl

  • Dr. Henk Rosendal

    Dr. Henk Rosendal

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Wijkzorg
    h.rosendal@hr.nl

  • Prof. dr. Paul W.M. Rutten

    Prof. dr. Paul W.M. Rutten

     

    Kenniscentrum: Creating 010
    Lector Creative Business
    p.w.m.rutten@hr.nl

  • Dr. Erik van Schooten

    Dr. Erik van Schooten

     

    Kenniscentrum: Talentontwikkeling
    Lector Taal
    e.j.van.schooten@hr.nl

  • Dr. ir. M. Shoae Bargh

    Dr. ir. M. Shoae Bargh

     

    Kenniscentrum: Creating 010
    Lector security en privacy
    m.shoae.bargh@hr.nl

  • Dr. Frans Spierings

    Dr. Frans Spierings

     

    Kenniscentrum: Talentontwikkeling
    Lector Opgroeien in de Stad
    f.c.p.p.spierings@hr.nl

  • Dr. AnneLoes van Staa

    Dr. AnneLoes van Staa

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Transities in Zorg
    a.van.staa@hr.nl

  • Hanneke Torij MSc

    Hanneke Torij MSc

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Associate Lector Verloskunde en Geboortezorg
    h.w.torij@hr.nl

  • Dr. Peter Troxler

    Dr. Peter Troxler

     

    Kenniscentra: Creating 010 en RDM
    Lector Revolutie van de Maakindustrie
    p.troxler@hr.nl

  • Freddy Veltman

    Freddy Veltman

     

    Kenniscentrum: Talentontwikkeling
    Lector Versterking Beroepsonderwijs
    f.m.veltman-van.vugt@hr.nl

  • Marc Verheijen, MArch

    Marc Verheijen, MArch

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Infratecture
    m.p.a.m.verheijen@hr.nl

  • Willem Vermeend

    Willem Vermeend

     

    Kenniscentrum: Creating 010
    Gastlector Communication in a digital age
    willem@jvermeend.nl

  • Ir. Isabelle Vries MCD

    Ir. Isabelle Vries MCD

     

    Kenniscentrum: RDM
    Lector Port Development
    i.m.j.vries@hr.nl

  • Dr. Patricia Vuijk

    Dr. Patricia Vuijk

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Publieke Zorg en Preventie voor Jeugd
    p.vuijk@hr.nl

  • Dr. ir. Linda Wauben

    Dr. ir. Linda Wauben

     

    Kenniscentrum: Zorginnovatie
    Lector Technische Innovatie in de Zorg
    l.s.g.l.wauben@hr.nl

  • Dr. Arie de Wild

    Dr. Arie de Wild

     

    Kenniscentrum: Innovatief Ondernemerschap
    Lector Gedragseconomie
    a.f.de.wild@hr.nl

  • Dr. Toby Witte

    Dr. Toby Witte

     

    Kenniscentrum: Talentontwikkeling
    Lector Maatschappelijke Zorg
    g.t.witte@hr.nl